Pradžia
en

Ekskursijos

Teatralizuotos ekskursijos po teatro užkulisius, dėl kurių reikia susitarti ir registruotis iš anksto tel. (8 615) 10306, el. paštu edukacija@opera.lt, internetu (kalendoriuje žemiau), vyksta 9.00, 12.30 ir 14.00 val. antradieniais – penktadieniais. 2019 m. gegužės 14 – rugpjūčio 23 d. ekskursijos nevyks.

Ekskursijų kaina grupėms nemažesnėms kaip 10 ir nedidesnėms kaip 25 asmenys:
ekskursija grupei – 40 € ;
ekskursija grupei – moksleiviams, studentams, pensininkams – 25 € ;
ekskursija grupei su vertimu – 90 € .

Ekskursijos metu dalyvius supažindiname su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro įkūrimo istorija, veikla ir struktūra, įvairių teatro tarnybų darbu. Taip pat pasakojame apie operos žanro atsiradimą Italijoje bei pirmąjį operos atlikimą Lietuvos Valdovų rūmuose, o taip pat apie operos vystymąsi Lietuvoje. Šį pasakojimą iliustruoja dailininko A. Mackonio paveikslas. Įdomiausia ekskursijos dalyviams yra praverti tas paslaptingas scenos duris, už kurių atsiveria nepažįstamas technikos ir teatro magijos pasaulis. Scenos užkulisiuose pasakojame apie sudėtingą scenos įrangą, spektaklio eigą, apžiūrime spektakliuose naudojamą butaforiją. Žvilgterime į dekoracijų dirbtuves, teatro fojė apžiūrime keičiamas parodas bei spektaklių nuotraukas. Na, o linksmiausia dalyviams yra paskutinioji ekskursijos dalis, kuomet kiekvienas gali pamėginti įsijausti į spektaklio herojaus vaidmenį ir pasimatuoti kostiumą ar išbandyti savo jėgas fechtuojantis špagomis.

LNOBT pasilieka teisę neleisti ekskursijos dalyvių į tam tikras ekskursijos programoje numatytas patalpas, jei to neleidžia susiklosčiusios techninės, meninės ar kitos aplinkybės.

 

Užsisakyk ekskursiją

* pažymėti laukai yra privalomi

Data
Ekskursijos laikas
Pažymėkite langelį
Jūsų vardas
Tel. Nr.
Jūsų el. paštas
Pastabos

Naujienlaiškio prenumerata

Loading